W KOLORACH JESIENI – dom szeregowy

Właścicielami domu są młode małżeństwo z dwójką dzieci, którzy przeprowadzili się z mieszkania do wymarzonego domu. Dzięki temu, że dosyć wcześnie nawiązaliśmy współpracę można było wprowadzić kilka zmian do projektu deweloperskiego. Udało się powiększyć przestrzeń dzienną i wygospodarować miejsce na wygodny aneks kuchenny i stół dla 6 osób. W obu łazienkach znalazło się miejsce na natrysk, w łazience na piętrze- również na dużą narożna wannę, dwie umywalki i bidet. Punktem wyjścia dla całej aranżacji stało się drzewo- wycięte laserowo z blachy, które właściciel otrzymał w prezencie. Wykończone dekoracyjnym tynkiem i podświetlone stało się największą ozdobą salonu. Pomarańczowy kolor zaś pojawił się za sprawą luksferów, w których właściciele zakochali się od pierwszego wejrzenia… Tak też zrodził się pomysł na szklane elementy- mozaiki w łazienkach, klosze lamp i wykończenie ściany nad blatem w kuchni.

Połyskujące powierzchnie gresów, lakierowanych frontów mebli kuchennych, naturalnego kamienia-łupka i pomarańczowej farby strukturalnej zastosowanej na fragmentach ścian odbijają światło tworząc ciekawe refleksy. W jednej z łazienek udało mi się namówić właścicieli na przełamanie spokojnej szaro-beżowej kolorystyki mocnym akcentem- żółtym blatem z corianu.
Stał się on, oprócz eleganckiej nowoczesnej armatury, główną jej ozdobą.

Pracownia Aranżacji Wnętrz - W Kolorach JesieniPracownia Aranżacji Wnętrz - W Kolorach JesieniPracownia Aranżacji Wnętrz - W Kolorach Jesieni
Pracownia Aranżacji Wnętrz - W Kolorach JesieniPracownia Aranżacji Wnętrz - W Kolorach Jesieni
powrót do galerii